Krajské kolo mládeže nám „cinklo“

Dobruška a Bystré v Orlických horách se o víkendu 11. – 12. června stali dějišti krajského kola…

Dobruška a Bystré v Orlických horách se o víkendu 11. – 12. června stali dějišti krajského kola hry Plamen a dorostu. Nejlepší dva týmy v kategorii starších, vítězné kolektivy dorostu a nejlepší jednotlivci ze všech pěti okresů se sešli, aby se „poprali“ o postupová místa na MČR. To bylo v každé kategorii jen jedno.

Holovousy i Vrchovina nejsou na krajském kole žádnými nováčky, a tak se není co divit, že se oba týmy umístily v popředí. Holovousy vybojovaly krásné 3. místo, těsně za nimi skončila Vrchovina.

Dorostenci z Lužan si vyběhali stříbrné medaile, děvčata z Nemyčevsi obsadila pátou příčku.

Z pohledu postupu na MČR skončila nejúspěšněji kategorie dorostenek jednotlivkyň, v nichž to bude pro jičínský okres na republice hned dvojnásobná účast – vítězkami svých kategorií se staly Karolína Zrnová (Vrchovina, mladší dorostenky) a Kathrin Hohberg (Dobrá Voda, starší dorostenky). Medailovou sbírku doplnili ještě druhá Kateřina Klazarová (Vrchovina, střední dorostenky) a bronzový Michal Drobný (Valdice, mladší dorostenci). Těsně pod stupni vítězů skončili Matyáš Fiutowski (Holovousy, střední dorostenci) a Filip Matta (Libáň, starší dorostenci).

 

Všem družstvům i jednotlivcům děkujeme za reprezentaci, vedoucím za přípravu a oběma děvčatům držíme v Ústí nad Labem pěsti!

Výsledky KK Plamen 2022

Výsledky KK dorost 2022

Similar Posts