Nabídka studia na IFBS

Rádi bychom nabídli všem členům sboru dobrovolných hasičů možnost vzdělávání a zvýšení odborných znalostí prostřednictvím studia na našem institutu….

Rádi bychom nabídli všem členům sboru dobrovolných hasičů možnost vzdělávání a zvýšení odborných znalostí prostřednictvím studia na našem institutu.

Institut forenzních věd a bezpečnostně právních studií se specializuje zejména na poskytování vzdělávání v oblasti bezpečnostní, právní a manažerské a je institutem profesního vzdělávání první volby pro složky Integrovaného záchranného systému a Ministerstvo vnitra.

Nejvíce studovanými a nejzajímavějšími programy pro členy hasičských sborů jsou MBA Krizový management a MBA Řízení lidských zdrojů.

V současné době se veškeré studium uskutečňuje online prostřednictvím e-learningového systému, díky kterému jsme schopni eliminovat povinnost docházet na výuku. Tím se otevírá možnost studia i osobám časově vytíženějším, kteří by jinak na výuku neměli dostatek času.

Rádi bychom touto cestou též všem členům sboru dobrovolných hasičů poskytli 15% slevu na veškeré studium na našem institutu. 

Cena kompletního studia MBA je po 15% slevě 29.665,- Kč vč. DPH, cena LLM studia je po slevě 29.665,- Kč vč. DPH a cena MPA studia je po slevě taktéž 29.665,- Kč vč. DPH.

 

KONTAKT:

Ing. Marek Fischer | IFBS
tel: +420 607 907 819
studium@ifbs.cz

IFBS
U Habrovky 247/11
Praha 4, 140 00
https://www.ifbs.cz/

 

 

Similar Posts