2014

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ V ROCE 2014

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MEDAILOVÉ!

Fantastického výsledku dosáhli muži z Tuře a ženy ze Slatin na Mistrovství ČR v požárním sportu v Českých Budějovicích!

Muži z Tuře se významně zapsali do historie našeho okresu, když v Budějovicích vybojovali skvělé bronzové medaile.

I ženy ze Slatin se postaraly o historický zápis, když obsadily celkovou 2. příčku, odvezly si stříbro také za štafetu a bronz z útoku. Anežka Masná skončila v superfinále 3. v běhu na 100 m s překážkami.

Gratulujeme!

Výsledky MČR PS v Českých Budějovicích

Konečné pořadí O pohár starosty OSH 2014

Vítězství v kategorii muži putuje do Chyjic, ženám vládne Nemyčeves a nejlepší veteráni jsou ve Valdicích.

Celkové výsledky pohárovky

Výsledky jednotlivých závodů O pohár starosty OSH 2014

Výsledky jednotlivých závodů

Okresní kolo PS: Jičín 7. 6. 2014

Okresní kolo proběhlo jako již tradičně na atletickém stadionu v Jičíně.

Do bojů o medaile a postup na kolo krajské se zapojilo celkem 14 družstev mužů a 8 týmů žen. Nejúspěšnější byly ženy ze Slatin společně s muži z Tuře a Bříšťan, jimž za předvedené výkony patří právo reprezentovat okres na krajském kole.

Vítězi běhu na 100 m s překážkami se stali Petr Mařan (Hlásná Lhota) a Anežka Masná (Slatiny).

Celkový výsledky OK PS Jičín 2014

Běh na 100 m s překážkami – muži

Běh na 100 m s překážkami – ženy

Okresní kolo hry Plamen: Nemyčeves 30. 5. – 1. 6. 2014

Na okresním kole, které hostilo fotbalové hřiště v Nemyčevsi, se představilo celkem 28 družstev, z toho 19 kolektivů a 9 pětičlenných hlídek.

Postup na krajské kolo slavili mladí hasiči z Brad-Rybníčku a Slatin.