Pozvánky

Požární ochrana očima dětí

KDY: odevzdání prací do 1. dubna 2024
KDE: do kanceláře OSH

Průvodní dopis
Jičín PO OCIMA DETI 2024
Organizační zabezpečení POODM 2024

Miletínský šmodrch a Halové TFA

KDY: 17. února 2024
KDE: sportovní hala Hořice

Šmodrch 2024

 

Předběžné termíny soutěží 2024

Termíny soutěží 2024 okres Jičín

 

TERMÍNY SOUTĚŽÍ okresu Jičín 2024

začátky soutěží v 9 hod, pokud není uvedeno jinak

Pohár starosty OSH   M, Ž, PÚ na 2B dle pravidel Pohárové soutěže

  1. 4. Tuř              31. 8. Jeřice
  2. 5. Bystřice      7. 9. Nemyčeves
  3. 6. Vidochov    14. 9. Valdice                        21.9.   Třebovětice

Ostatní soutěže – dle pravidel PS, případně vlastní pravidla dle OZ

  1. 3. Miletín       Miletínská Troska – TFA   upravená pravidla
  2. 6. Staré Smrkovice                                    netradiční soutěž
  3. 7. Běchary        od  13,00 hod. (přihl. na SDH Běchary)      upravená pravidla

20.7.  Kozodírky                                                              MH. M. Ž. – PÚ

  1. 7. Šárovcova Lhota O Lhoteckou cihlu – TFA upravená pravidla

17.8. Valdice        Železný hasič – TFA                         upravená pravidla

  1. 8. Žeretice memoriál upravená pravidla
  2. 8. Hořice O nejtvrdší Hořickou  trubičku – TFA upravená pravidla
  3. 9. Úbislavice     NOC                           PÚ
  4. 9. Bílsko u Hořic upravená pravidla
  5. 8. Brodecké klání upravená pravidla
  6. 9. Úlibický koláč upravená pravidla

 

Dětské soutěže – dle pravidel hry Plamen, případně vlastní pravidla dle OZ

  1. 2. Hala Hořice TFA + Miletínský šmodrch   upravená pravidla – mládež do 18ti let
  2. 4. Slatiny Plamínek     neděle                         60 m s překážkami
  3. 6. Holovousy vlastní pravidla Balihar email
  4. 6. Nevrátice                     NOC                           začátek v 17:00
  5. 8. Lužany PÚ, štafeta dvojic

30.11.   Miletín – halová soutěž   (hala Hořice )                  uzle, štafety, konání v Hořicích

 

Okresní kola

24.-26. 5.     Vrchovina                                                     Plamen, Dorost

  1. 6. Nová Paka stadion neděle                          Požární sport M – Ž

 

Krajská kola

  1. 4. Holovousy                       neděle                         Přípravky
  2. 6. okr. Náchod                    Plamen
  3. 6. okr.Náchod Dorost
  4. 6. Hradec Králové stadion HZS,  PS M+Ž
  5. 8. Žernov TFA

Mistrovství ČR

  1. – 24. 3. Vlašim (okres Benešov) ZHVB Plamen, Dorost
  2. 9. Dvůr Králové n. Labem MČR CTIF